Dienos archyvas: 2019-03-02

2019-03-07 10-15 VAL. VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS TARYBOS POSĖDŽIŲ SALĖJE (Konstitucijos pr. 3, Vilnius)

9:30 – 10:00 val. dalyvių registracija

10:00 val. Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos parengtas muzikinis sveikinimas. Sveikina Švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Monika Bilotienė.

10:10 val. Žingsniai link švietimo pažangos Vilniuje  30 min.

Vilniaus miesto savivaldybės mero patarėjas švietimo klausimais Albertas Lakštauskas.

10:40 val. Progimnazijų bendruomenėms aktualios Ugdymo plėtotės centro veiklos.  30 min.

Ugdymo plėtotės centro Kvalifikacijos tobulinimo skyriaus vedėja Rasa Šavareikaitė ir Ugdymo turinio skyriaus metodininkė Albina Zdanevičienė.

11:10 val. Į pagalbą asmenims, atsakingiems už IKT veiklą mokyklose. 15 min.

Asta Buinevičiūtė, Švietimo informacinių technologijų centro Tarptautinių tinklų skyriaus vadovė Toliau skaityti LIETUVOS PROGIMNAZIJŲ ASOCIACIJOS NARIŲ SUEIGOS PROGRAMA „PROGIMNAZIJOS – LAIMINGŲ VAIKŲ MOKYKLOS“

Lietuvos progimnazijų asociacija taryba pritaria Consilium Educationis rezoliucijai

Skelbiame rezoliucijos tekstą (2019-02 Rezoliucija), išplatinta visoms švietimo bendruomenių organizacijos bei Lietuvos politinėms partijoms.

Apie renginį – https://www.fsf.vu.lt/naujienos/fakulteto-ivykiai/2400-consilium-educationis-bendrojo-ugdymo-linkmes-ir-slinktys.

Renginio vaizdo įrašas: