Dienos archyvas: 2019-03-08

2019-02-27
Vilnius

DALYVAVO: Rytas Šalna, Lietuvos pedagogų asociacijų vadovų tarybos koordinatorius, geografijos mokytojų asociacijos prezidentas, Jolanta Knyvienė, (Lietuvos mokyklų vadovų ir Lietuvos gimnazijų asociacija), Vilniaus Simono Daukanto gimnazijos direktorė, Edmundas Grigaliūnas, Vilniaus Žirmūnų gimnazijos direktorius, Lietuvos mokyklų vadovų asociacijos tarybos narys, Lietuvos gimnazijų asociacijos Tarybos narys, Natalija Kimso, Vilniaus suaugusiųjų mokymo centro direktorė, Lietuvos suaugusiųjų mokymo centrų vadovų asociacijos pirmininkė, Adam Blaškevič, (Lietuvos mokyklų vadovų ir Lietuvos gimnazijų asociacija), Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazijos direktorius, Tomas Jankūnas, Vilniaus Antakalnio progimnazijos direktorius, Lietuvos progimnazijų asociacijos tarybos pirmininkas, Kęstutis Mikolajūnas, Lietuvos tėvų forumo atstovas.
Toliau skaityti NACIONALINIS EGZAMINŲ CENTRO SUSITIKIMO SU MOKYKLŲ VADOVŲ ASOCIACIJŲ  ATSTOVAIS NUTARIMAS

2019-03-07 Vilniuje išrinkta nauja Lietuvos progimnazijų asociacijos taryba trejų metų kadencijai

Eil. nr., pareigos taryboje

Vardas Pavardė Mokykla Pareigos