Naujienos
LIETUVOS PROGIMNAZIJŲ ASOCIACIJOS  NARIŲ SUEIGOS PROGRAMA   „PROGIMNAZIJOS – LAIMINGŲ VAIKŲ MOKYKLOS“

LIETUVOS PROGIMNAZIJŲ ASOCIACIJOS NARIŲ SUEIGOS PROGRAMA „PROGIMNAZIJOS – LAIMINGŲ VAIKŲ MOKYKLOS“

2019-03-07 10-15 VAL. VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS TARYBOS POSĖDŽIŲ SALĖJE (Konstitucijos pr. 3, Vilnius)

9:30 – 10:00 val. dalyvių registracija

10:00 val. Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos parengtas muzikinis sveikinimas. Sveikina Švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Monika Bilotienė.

10:10 val. Žingsniai link švietimo pažangos Vilniuje  30 min.

Vilniaus miesto savivaldybės mero patarėjas švietimo klausimais Albertas Lakštauskas.

10:40 val. Progimnazijų bendruomenėms aktualios Ugdymo plėtotės centro veiklos.  30 min.

Ugdymo plėtotės centro Kvalifikacijos tobulinimo skyriaus vedėja Rasa Šavareikaitė ir Ugdymo turinio skyriaus metodininkė Albina Zdanevičienė.

11:10 val. Į pagalbą asmenims, atsakingiems už IKT veiklą mokyklose. 15 min.

Asta Buinevičiūtė, Švietimo informacinių technologijų centro Tarptautinių tinklų skyriaus vadovė

11:40 val. ŠAC projektai, susiję su progimnazijomis. 20-30 min.

Švietimo aprūpinimo centro direktorius Tautvydas Salis

12:10 val. NMPP 2018 rezultatai ir pasiekimų patikrinimų ateities perspektyvos. 20-30 min.

Nacionalinio egzaminų centro direktorės pavaduotojas Pranas Gudynas.

12:40 val. „Rizikos išorinis vertinimas – kas tai? Progimnazijų veiklos kokybė išorinio vertinimo duomenimis“ 45 min.

Snieguolė Vaičekauskienė, Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros Mokyklų išorinio vertinimo skyriaus vedėja

13:10 val. Diskusija grupėse:

• I  LPA galimybės bendravimo palaikymas (kelionės, mokymasis kartu) ir galimybė užtikrinti ugdymo kokybę (idėjos bei įsipareigojimai)
  • II Bendrųjų programų atnaujinimas pagal UPC raštą
  • III  Mokinių lankomumo problemos progimnazijose
  • IV  LPA paauglių mokinių savivaldos (idėjos bendrauti bei įsipareigojimai)

13:40 val. LPA tarybos rinkimai

14:20 val. Sueigos pabaiga.

14:30 val. LPA tarybos susirinkimas ir pirmininko rinkimai. Naujų narių priėmimas.

Dalyvius pasveikinti taip pat pažadėjo Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.

* Dėmesio, automobilių statymas centre yra mokamas, todėl prašome Jūsų atvykti anksčiau. Automobilius galima statyti Europos prekybos centre ar prieš savivaldybėje esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje, arčiau Best Western Vilnius viešbučio.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *